Služby

Malířské práce

Provádíme veškeré malířské práce jakéhokoliv rozsahu od malého bytu, kanceláře, schodišť, novostaveb, činžovních a panelových domů, rodinných domů, obchodů , školních zařízení, zdravotních zařízení, úřadů a státních institucích po průmyslové objekty. Malujeme všechny druhy omítek a sádrokartony. U naší firmy je samozřejmostí přikrytí podlah a nábytku ochrannými foliemi. Nábytek by měl být, pokud není domluveno jinak, sestěhovaný doprostřed místnosti. Potřebujete-li pomoci s nábytkem, tak ani to není pro nás překážkou. Po vymalování je možno objednat u naší firmy úklidové práce za výhodné ceny.

Lakýrnické práce

Tyto služby provádíme s minimálním znečištěním (zakrytí podlah a nábytku ochran. foliemi - zdarma), po dohodě možný i hrubý úklid.

Úklidové práce

Tepelné izolace

AERO-THERM je tepelná izolace kombinující moderní tepelné izolanty pro dosažení maximálních tepelně izolačních vlastností v extrémně tenké vrstvě.

AERO-THERM je dodáván ve formě vodou ředitelného tmelu a jeho hlavní funkce je termoreflexe (odraz tepla) a termoizolace (nepropouštění a zadržování tepla). Jeho hlavními funkčními složkami jsou 3M skleněné kuličky (tenkostěnné mikrokuličky z technického skla obsahující řídký vzduch) a aerogel (nejlepší známý izolant na světě).

Hlavní výhody tepelné izolace AERO-THERM

AERO-THERM vyniká především svou nízkou tepelnou vodivostí při aplikační vrstvě 1,0 mm. Izolační materiál AERO-THERM má výbornou tepelnou odolnost od -40 °C do 150 °C bez ztráty deklarovaných vlastností.

Další výborné vlastnosti tepelné izolace AERO-THERM

AERO-THERM kromě vynikajících tepelně izolačních vlastností také ovlivňuje vzdušnou vlhkost a neumožňuje její kondenzaci na povrchu. Na rozdíl od jiných izolačních řešení tak vytváří nepříznivé prostředí pro vznik plísní.

Samozřejmostí je, že izolační tmel AERO-THERM je bez zápachu, nehořlavý a neuvolňuje žádné toxické látky (ani je neobsahuje). Jeho minimální životnost je při správné aplikaci minimálně 15 let, což převyšuje návratnost investic vynaložených do zateplení.

Zlepšení tepelně izolačních vlastností zdiva ETERNALEM IN Thermo

Je známo, že vlhkost kondenzuje na studených místech. Takovými místy jsou na stěnách tzv. tepelné mosty nebo-li místa, která hůře tepelně izolují. Provlhlé zdi, podobně jako třeba mokré tričko, tepelně izolují mnohem méně, než zdi suché. A na hůře izolujících místech stěn zase více kondenzuje vlhkost, čímž se jejich izolační schopnost dál zhoršuje. Dostáváme se do začarovaného kruhu: ven z něj nám může pomoci termoizolační nátěr. Tím, že snižuje úniky tepla a zvyšuje povrchovou teplotu stěn, omezuje jejich vlhnutí a vrací tak zdivu jeho tepelně izolační schopnosti. Nezanedbatelně tím přispívá i ke snížení rizika poškození zdiva mrazem. Tepelné mosty jsou místa v konstrukci, která vlivem nedostatečné tepelné izolace odvádějí vnitřní teplo více než jiné části domu či bytu. Jejich povrchová teplota je totiž až o několik stupňů nižší, než teplota okolního zdiva. Zpravidla jimi bývají severní stěny, štíty, nadokenní betonové překlady, rohy místností, nebo nezateplené stropy.

Abyste však skutečně odstranili, nebo alespoň výrazně zmírnili účinky tepelných mostů termoizolačním nátěrem, je nutné ETERNAL IN Thermo nanášet pouze na plochy těchto teplených mostů (nebo-li zateplit pouze studená místa), případně zvolit mírný přesah. Tak dosáhneme v ploše rovnoměrného rozložení teplot, čímž dlouhodobě zabráníme srážení vlhkosti.

Spotřeba, balení, odstíny
Minimální doporučená spotřeba je 0,4 - 0,6 kg/m2 (2-3 vrstvy), platí ale, že čím silnější vrstva, tím vyšší termoizolační efekt. Netřeba se proto bát ani nátěrů se spotřebou 0,9 – 1 kg/m2…

Zajámavosti o barvách

Rady na barvy:

Disponujeme vzorníky kde je na výběr 10 000 druhů odstínů… .

Nebojte se barev. Obklopte se jimi. Určitě budete překvapeni nečekanými optickými efekty. Nezapomeňte, že Váš domov je Vaší vizitkou a mnohé o Vás vypovídá… .

A pokud jste opravdu bezradní ….nebojte se zeptat, rádi Vám poradíme.

Jak působí barvy na člověka?

Červená

vášeň, láska, touha, akce, nebezpečí, odvaha, agresivita, násilí…
zvyšuje krevní tlak, napomáhá trávení, dodává sílu a energii, zrychluje dech, upoutává pozornost našich pohledů, hodí se tam, kde předpokládáme zvýšenou aktivitu a kde trávíme minimum času, např. vstupní prostory.

Oranžová

radost, slunce, teplo, slavnost, hojnost, energie, nejveselejší barva…
vyvolává zapomenuté emoce a povzbuzuje ke změně, podporuje aktivitu, snižuje podrážděnost a nepřátelskost, hodí se na pracoviště a do kanceláří, také děti ji budou milovat ve svém pokoji.

Žlutá

slunce, naděje, optimismus, první barva kterou vidí novorozenec…
probouzí nás a stimuluje jako budík, zlepšuje paměť, pomáhá trávení, stimuluje chuť. Prosvětluje a zvětšuje malé místnosti, vhodná pro severní místnosti, koupelně dodá sluneční paprsky.

Růžová

emoce, sladkosti, jemnost…
oslabuje svaly, dodává chuť na sladké, je přátelská

Fialová

kreativita, blahobyt, úcta, magie, barva snílků, filosofie…
podporuje intuici a kreativitu, snižuje krevní tlak, potlačuje chuť k jídlu, obliba fialové, může vyvolat izolovanost, pocit hloubky a tíhy, závisí na hormonech – např. těhotné ženy, děti v pubertě, takže je oblíbená v určitém období relaxující a meditující v koupelně, v pracovně vyvolá kreativitu, luxusní v obýváku.

Modrá

vzduch, voda, jistota, spravedlnost, klid, romantika, rozjímání…
uklidňuje naší mysl, zpomaluje dýchání, relaxuje, jemnější odstíny uklidňují naši mysl v ložnici, tmavší modrá stimuluje nápady v pracovnách a studovnách, revitalizuje v koupelně, hodí se pro místnosti k odpočinku a do dětských pokojů.

Zelená

příroda, nezralost, nezkušenost, tradice, rovnováha, svěžest, uklidňuje…
mátová se hodí do koupelen pro zklidnění těla i duše, v domácích pracovnách podporuje zdravý úsudek, jemné odstíny evokují japonskou kulturu, působí svěže v kuchyni.

Hnědá

klid, jistota, spolehlivost, bystrost, pohodlí, solidnost, zdrženlivost, harmonie…
dodává pocit domova a bezpečí, obklopuje a uklidňuje vhodná pro odpočinkové prostory v kombinaci s krémovou či bílou.

Šedá

kompromis, opatrnost, nerozhodnost, neutralita…
zvýrazňuje živé barvy, pozor - tmavé odstíny mohou působit negativně a ponuře.

Černá

smutek, strach, elegance, tma, zánik, rebelství, vnitřní konflikt…
zmenšuje prostory, zdůrazní živé barvy, akcent na menších plochách či dekoračních předmětech.

Bílá

radost, naděje, nevinnost, čistota, idealismus, optimismus, začátek i konec…
zvětšuje prostory, dá dojem neohraničenosti a prázdnoty, používá se jako sjednocující barva, vhodná kamkoliv.